Kurumsal

Değerli Sevkiyatvar.com kullanıcıları

Sevkiyatvar.com, Ulusal Bilgi Teknolojileri tarafından, sadece siz, Yükü olan Kurumsal Firma veya Vatandaşların için geliştirilmiş yeni nitelikli işlere erişiminizi ve bu işlerin organizasyonunu en son teknolojiler ile kolayca yapabilmenizi sağlayan, Bir Sevkiyat Yönetim Platformudur.

 

Sevkiyatvar.com, ;Sevkiyatvar.com Yükü olan Kurumsal Firma veya Vatandaşların ,Hızlı ve hesaplı  bir şekilde Sevkiyavar.com  Üyesi binlerce Kamyoncu ve Nakliye Firmasına Aracısız, Ücretsiz Online Erişimini sağlayan bir platformdur.

  • Sistem İçerisinde Yeni ve Nitelikli İşlere Ulaşabilir,
  • Parça Yüklerinizi Sistem İçerisinde Organize Edebilir,
  • Yoldaki On binlerce Kamyoncuya Canlı Ulaşabilir,
  • Bütün Sevkiyatları Uydudan Harita Üzerinden Canlı Takip Edebilirsiniz.

 

Türkiye’nin her ilindeki binlerce Kamyoncu ve Nakliye Firması Sevkiyatvar.com ile hem bir araya geliyor. Hem de en son teknoloji ile çok daha güçleniyor.

Ulusal Bilgi Teknolojileri, Sevkiyatvar.com olarak bütün mecralarda, Sistem içerisindeki bütün Üye Kamyoncu ve Nakliye Firmasının ortak gücünü Türkiye Genelinde Büyük Bir Reklam Kampanyası ile tüm potansiyel müşterilere duyuruyor olacağız.

Bu Sayede, Kurumsal ve Bireysel Müşterilerin Yeni ve En Nitelikli Sevkiyat İşleri En Son Teknolojiyi Kullanan Kamyoncu ve Nakliye Firmalarına ulaşmasını sağlıyoruz.

Yeni gelen ve gelecek tüm nitelikli müşteri işlerinin organizasyonunu sizler, bildiğiniz yöntemler ve yıllara dayanan tecrübeniz ile en son teknolojiyi kullanarak alabileceksiniz.   

İşlerinizi kolaylaştıracak plotformumuz Yük Taşıyan kullanıcılar ile Yükü olan kullanıcıları Tamamen Ücretsiz  ve hiçbir ek ücret veya komisyon ödemeden hizmetinize sunmuştur.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Hemen bizimle iletişime geçin.
İletişim